Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Multipla 1.6 2002

0 ЕУР

Се продава од: Abdula Денес 19:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Fiat
Модел
Multipla
Fiat Multipla 1.6 Benzin plin atest dizna.
2002 godina .
Cena po dogovor
Кон почеток