Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FIAT MULTIPLA

2 350 ЕУР

2 990 ЕУР

Се продава од: Aleksandar Popov Вчера 10:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 5.030 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Universal
Марка
Fiat
Модел
Multipla
Продавам Fiat Multipla 1,9 TDI, 116 k/s, 88 kw.
Сервисирана. Наполно исправна. Комплетно опремена. Гаражирана.
Има 6 седишта.
Потрошувачка на отворено 5л/100 км.
Колата може да се употребува како патничко, такси и како товарно (3 седишта + 2 м долг товарен простор). Не прифаќам никаква замена.
Инфо: 075 781 000
Aleksandar Popov
075781000
Кон почеток