Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FIAT PANDA 1.3multijet 51 kw.2009 god.

2 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 29 јул. 23:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
AUDI A6 1.9TDI 110KS -98 3 300 ЕУР
CITROEN BERLINGO 1.6 HDI 90 ks -12 4 999 ЕУР
FIAT BRAVO 1.9 multijet 122 ks 3 800 ЕУР
SEAT LEON 2.0 TDI 140 ks -06 4 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Fiat
Модел
Panda
FIAT PANDA 1.3multijet 51 kw.2009 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvana so novi gumi I kompletno servisirana I plateni site davacki do registracija.
Prodazba na uvezeni avtomobili
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
FORD FIESTA 1.4 TDCI 68 ks. -06 3 000 ЕУР
MERCEDES A 160 CDI 90 ks 2006 God 3 300 ЕУР
VW GOLF 5 2.0 TDI 140 ks -04 3 999 ЕУР
AUDI A6 1.9 TDI 110 ks -99 4 600 ЕУР
Кон почеток