Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Panda 4x4

1 800 ЕУР

2 100 ЕУР

Се продава од: Merhan 11 јан. 17:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Fiat
Модел
Panda
Registisrana cela godina
Novi gumi
Servisirana vredi da se vidi vo top sostojba
Info:070531194
Leaflet
Кон почеток