Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FIAT PANDA 1.2 BENZIN-METAN PERFEKT AUTO

Оглас од претпријатие Се продава од: perfect auto 01 јул. 10:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
perfect auto

perfect auto

19 Огласи во продавницата

VW GOLF 5 1.9TDI 105KS 6BRZINI -07 PERFEKT AUTO 4 800 ЕУР
JEEP GRAND CHEROKE 3.0CRD NEW FACE PERFEKT AUTO 8 000 ЕУР
SEAT LEON 1.6 BENZIN 131000KM PERFEKT AUTO 4 200 ЕУР
SKODA YETI 1.2TSI CISTO NOVA KOLA PERFEKT AUTO 6 800 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Fiat
Модел
Panda
** KLIMA***** *****ELEKTRIKA NA STAKLA***** *****ELEKTRIKA NA RETROVIZORI***** *****SERVO VOLAN***** ***** GUMI SOLIDNI***** *****ABS KOCNICI***** *****8 X AER BAG***** *****BORD COMPJUTER***** ***** RADIO***** *****XALOGEN SVETLA***** *****ALOMINIUMSKI FELGI***** *****CENTRALNO SO DALINSKO***** **** METALIK BOJA***** KOLATA E VO ODLICHNA SOSTOJBA! BEZ NIEDNA MAANA SREDENI DOKUMENTI DO REGISTRACIJA SO TIF-HOMOLOGACIJA I PREVEDENI DOKUMENTI SO MOZNOST ZA PLAKJANJE NA LIZING!!! LOKACIJA NA PLACOT ( NA VLEZOT NA KRIVA PALANKA PRED MAKOIL BENZINSKATA 200METRI OD LEVATA STRANA ISPOD PATOT) ISTO TAKA MOZE DA JA POSETITE NASHATA STRNA NA FB PERFEKT AUTO PERFEKT AUTO VI NUDI ODLICHEN IZBOR NA AVTOMOBILI!!!
perfect auto
Перфект Авто Се занимава со трговија на увозни половни возила со висок спектар на разни видови на модели но исто така работиме и по порачка на одреден тип или марка на возило
Посетете ја нашата продавница
Kriva Palanka Прикажи на мапата
078-340-299
http://www.perfectavto.com
Leaflet
perfect auto

perfect auto

19 Огласи во продавницата
SEAT LEON 1.6 BENZIN 131000KM PERFEKT AUTO 4 200 ЕУР
OPEL CORSA 1.0BENZIN -08 NOVA PERFEKT AUTO 3 200 ЕУР
NISSAN QASHQAI 1.6 BENZIN NOV PEEFEKT AUTO 9 200 ЕУР
JEEP GRAND CHEROKE 3.0CRD NEW FACE PERFEKT AUTO 8 000 ЕУР
Кон почеток