Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Panda

1 750 ЕУР

Се продава од: Citroen 01 дек. 18:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Fiat
Модел
Panda
Fiat Panda 1.1 kupen nov od salon vo 2007 god, osnoven model, redovno servisiran vo ovlasten servis na Fiat so servisna kniska, smeneti site kaisi i filtri, mnogu ekonomicen registriran do 10 / 2019god. Cena 1750 evra Tel 070792671
Citroen
070792671
Leaflet
Кон почеток