Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FIAT PANDA

0 ЕУР

Се продава од: Ljubisa Matevski 11 јан. 14:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Fiat
Модел
Panda
FIAT PANDA
2007god
100.000 km
Benzin
Ljubisa Matevski
071 774 936
Leaflet
Кон почеток