Македонски | Shqip | English |

Fiat Panda 1,2 Van 51 KW 69 HP

Оглас од претпријатие. Се продава од: SKENDEROVSKI 01 јул. 08:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2011
Менувач: Рачен
Километража: 30 000 - 34 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Кисела Вода, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Panda
Fiat Panda 1,2 Van
51 KW / 69 HP
• ABS
• AC
• Airbags : 2
• Електрични прозорци напред
• Серво управување
• Далечинско централно заклучување
• Страничното огледало е рачно прилагодливо
• Број на седишта: 2
• Број на клучеви: 2


Година на производство 2011
Поминати километри 32000 км

Цена 3560 EUR + DDV
Нема посетени огласи
Кон почеток