Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FIAT PUNTO EVO 1.4 BENZIN NOV UVOZ CH MOZNA ZAMENA

4 400 ЕУР

Се продава од: NIKOLOVSKI Денес 09:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Fiat
Модел
Punto Evo
PRODAVAM🇨🇭 FIAT PUNTO EVO 1.4(60KW)2011 GOD. EURO 5 NAJDOBRIOT BENZISKI FIATOV MOTOR NA LANCE VO BESPREKORNA SOSTOJBA I MNOGU EKONOMICEN, 'IDEALNO ZA VOZACI POCETNICI'. VOZILOTO E VO "PERFEKTNA SOSTOJBA REDOVNO SERVISIRANA I MNOGU ODRZUVANA DOMAKINSKI" BUKVALNO NOVO"SEGA UVEZENO OD SVAJCARIJA🇨🇭🇨🇭🇨🇭.OPREMA:KLIMATRONIK, 4NOVI GUMI, DVA FABRICKI KLUCA 142000KM POMINATI SO SERVISNA KNISKA PREUBAV ENTERIER MNOGU SOCUVAN.MLZNA ZAMENA ZA PONOV AVTOMOBIL. SAMO ZA SERIOZNI KUPUVACI KOI SAKAAT MNOGU DOBRO CUVANO DOMAKINSKI BEZBEDNO KAKO NOVO 🇨🇭🇨🇭FIAT EVO 1.4 (60KW)POGODNO ZA VOZACI POCETNICI. POUBAVO I POSOCUVANO NEMA DA NAJDETE, KOJ SAKA MNOGU DOBRO VOZILO NEKA POVELI. PLATENI SITE DAVACKI. TEL ZA INFO :075522289 075522289 NIKOLOVSKI KUMANOVO...
NIKOLOVSKI
075522289
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации