Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FIAT PUNTO 1.9 JTD

1 900 ЕУР

Се продава од: Martin 30 јун. 20:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Fiat
Модел
Punto
Se prodava fiat punto 1.9jtd
Servisirana komletna cela
Rebrasti so vodna puma i zategac
Pk kais so site roleri i zategac
Site filtri centrirana
Klima napolneta
4novi gumi m+s
Kolava e vo top forma so garamcija vredi dase vidi samo za seriozzni kupivaci javetese na 078205133
Potrosuvacka 5litri so garancijaaa
Leaflet
Кон почеток