Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Punto -01

Се продава од: Goce 03 јан. 23:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Fiat
Модел
Punto
Vo odlicna sostojba cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток