Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FIAT PUNTO 1.2 benzin

2 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: KSENOS 24 фев. 23:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Демир Хисар
Стил на каросерија
Седан
Марка
Fiat
Модел
Punto
registrirano do:11.12.2020
Leaflet
Кон почеток