Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Punto 1.2 -00

Се продава од: toni 28 ноем. 16:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Fiat
Модел
Punto
Kolata e vo dobra sostojba 2000 godina benzinec motor 1.2 abs centralno airbrg cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток