Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Punto so zelen karton -02

2 300 ЕУР

Се продава од: Dragan 15 септ. 18:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Fiat
Модел
Punto
Prodavam fiat punto 1.9jtd 80kw ekstra brzo ....klima servo sity za gradska voznja podesuvacki volan elektrika na stakla se e vo funkcija cd radio alpina so slot za usb 4 zvucnika i uste mnogu dr..povelete javete se ke se dogovorime (kolata e rezigistrirana do 30/12/2016 potrosnja i e 4.5 l nafta
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации