Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Punto

Се продава од: Aco 24 дек. 21:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Неготино
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Fiat
Модел
Punto
Kolata e vo dobra sostojba.
Leaflet
Кон почеток