Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Punto 1.7 td -97

900 ЕУР

Се продава од: rade 11 дек. 12:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Fiat
Модел
Punto
se prodava fiat punto 1'7 td na mk tablici isparvno
Leaflet
Кон почеток