Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FIAT PUNTO

2 600 ЕУР

Се продава од: Hristijan 02 јул. 23:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Купе
Марка
Fiat
Модел
Punto
Автомобилот е во одлична состојба,направен детален сервис.Опрема:

-Клима.
-Airbag.
-Серво управувач.
-Елктрични ретровизори.
-Електрични прозорци.
-АБС кочници.
-Dolby сараунд.
-ЦД плеер.
-Светла за Магла.
Hristijan
078418051
Кон почеток