Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Punto 1

1 300 ЕУР

Се продава од: Драган 28 јун. 10:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Fiat
Модел
Punto
Добро очувано,Нов кумпуг и ламела, нови гуми, сменет цел издувен систем со ауспух. Има централна брава, електрика на прозори, два аирбага. Регистриран до 01/2018 година.
Драган
070418864
Leaflet
Кон почеток