Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OTKUP NA KOLI VOZILA PLAKAM VEDNAS

500 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoS Вчера 12:11 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Fiat
Модел
Punto
OTKUPUVAM VOZILA 1999-2019 GODINA.

KUPUVAME PRED SE SOCUVANI KOLI

KUPUVAM KOLI I SO DEFEKT, RASIPANI
CUKNATI, HAVARISANI, UDRENI
KUPUVAME

AUDI A3 A4 A5 A6 A8 Q5 Q7
ALFA ROMEO 147 156 159 GT GIULETA
BMW 320 E46 E90 530
CHEVROLET AVEO SPARK CAPTIVA
CITROEN C1 C2 C3 C4 C5 BERLINGO
DAEWOO MATIZ LANOS KALOS
FIAT PUNTO GRANDE BRAVO LINEA DOBLO
FORD FIESTA C-MAX FOCUS MONDEO
HONDA CIVIC
HYUNDAI ACCENT COUPE GETZ
KIA SORENTO RIO CEED PROCEED
MAZDA 3 6 RX-8 RX8
MERCEDES C KLASA E KLASA C200 C220 CLK 200 E200 E220 E270 E280 E290 E300 E320 E350
PEUGEOT 206 306 307 207 407
PEUGEOT 308 PEUGEOT PARTNER BERLINGO RENAULT CLIO MEGANE LAGUNA
SEAT CORDOBA LEON
SKODA OCTAVIA
SUZUKI SWIFT
TOYOTA YARIS COROLLA
VW POLO GOLF
VW PASSAT TOURAN TOUAREG
AutoS
OTKUP NA VOZILA OD SITE MARKI I MODELI,BEZ RAZLIKA NA SOSTOJBA 99-2017 GODINA .SO REALNI CENI.ISPLATA VEDNAS
Посетете ја нашата продавница
Skopje Прикажи на мапата
075 689970
Leaflet
AutoS

AutoS

16 Огласи во продавницата
Se kupuva Berlingo Partner Doblo Plakam najrealno 10 000 EUR
OTKUP NA AVTOMOBILI 01 -15 NAJBRZA ISPLATA 0 MKD
KUPUVAM MERCEDES ML270 AUDI Q7 BMW X3 X5 0 MKD
Se kupuva avtomobil od 2000 do 2015 isplata vednas 4 000 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации