Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Punto -96

1 100 ЕУР

Се продава од: Igor 08 мар. 19:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Жолта
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Fiat
Модел
Punto
Fiat Punto 1.3 75elx ne uvezuvano vo odlicna sostojba registrirano do 09 mesec
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации