Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Fiat Punto 1.2 benzin 44kw 2008

0 МКД

Се продава од: Marjan 25 ноем. 20:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Fiat
Модел
Punto
Fiat punto 2008 godina 1.2 benzin, plin 44kw klima, servo, siti centralno zakluchuvanje 4 airbega. Cena po dogovor
Marjan
 
075278752
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации