Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Punto cena po dogovor

Се продава од: Marjan Вчера 20:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Smallcar
Марка
Fiat
Модел
Punto
Fiat punto 2008 godina 1.2 benzin, plin 44kw klima, servo, siti centralno zakluchuvanje 4 airbega. Cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток