Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FIAT PUNTO DIZEL

2 300 ЕУР

Се продава од: Ile 01 септ. 18:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Седан
Марка
Fiat
Модел
Punto
Prodavam punto 1300cc mutijet dizel godina na proizvodstvo 2006 vo odlicna sostojba registeirano do 04.2018god.4 novi gumi+ dve zimski.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации