Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Punto Evo 1.3 m. Jet 90ks ful oprema

1 ЕУР

Се продава од: Сашко 24 мај 10:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Fiat
Модел
Punto
Fiat punto evo 1.3 m.jet 90ks so ful oprema.
So tempomat startstop sistem sifter za brzini...
Plateni se site davacki do registracila.
Voziloto e vo ekstra sostojba.
Сашко
078295422
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации