Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Punto 1.3 54 Kw 75 Ks -95

1 099 ЕУР

Се продава од: Punto 04 септ. 01:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Fiat
Модел
Punto
Prekrasen motor bezprekorno zacuvan. Neverovatno e kolku ne trosi ulje !!!

PRVA BOJA !!!
Centralno zaklucuvanje
Elektrika na stakla
Gumi M+S SAVA Eskimo S3
Registrirano do 02.09.2017

EDINSTVEN NEDOSTATOK SE MINIMALNITE GREBANICI !!!INFO 078/223-639
INFO 078/223-639
INFO 078/223-639
Leaflet
Кон почеток