Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Punto -95

850 ЕУР

Се продава од: Andriana 09 фев. 20:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Fiat
Модел
Punto
prodavam Fiat punto vo odlicna sostojba,registrirano do 2016-01,so plin.
Andriana
075207710
Leaflet
Кон почеток