Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se Prodava Punto

1 600 ЕУР

Се продава од: Ivan 16 септ. 21:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Fiat
Модел
Punto
kolata e vo odlicna sostojba. 1.2 benzin 8v ,klima elektricno servo,registrirana,mala potrosuvacka ,redovno servisirana.
Leaflet
Кон почеток