Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

FIAT PUNTO GRANDE 1.9 MULTIJET 8V SPORT OPTIK

3 000 ЕУР

Се продава од: Aleksandra Todorovska Vitharanage Don 26 јун. 16:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Валандово
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Fiat
Модел
Punto
Километража: 182000 км, 96 kW (131 ks), Еуро 4, прва регистрација 02/2006, црн металик, рачен менувач, висина 1.910 сm, број на седишта 4, дизел, врати 2/3

x4 нови зимски гуми (17)
x4 летни гуми (17)

Алуминиумски тркала, централно заклучување, ел. Регулатор на прозорци, ел. Имобилизатор, серво управувач, ABS, ESP, филтер за честички, електрични странични ретровизори, ЦД плеер, мултифункционален волан, светла за магла, контрола на влечење

3000e - цената не е фиксна
регистрирана до - 28/09/2021

076 610 886
Aleksandra Todorovska Vitharanage Don
076610886
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации