Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Punto 1.3 multijet 2003 dizel

2 350 ЕУР

Се продава од: Сандра 21 ноем. 14:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Fiat
Модел
Punto
Се продава Fiat Punto 1.3 multijet 2003 dizel, комплетно исправно.
Електрика на врати и прозори, клима уред (топло/ладно), нови гуму 4 (м+с)-SAVA од август/2020.
Возилото не е регистрирано.
Потрошувачка 4л на 100км.


Сандра
075 205 629
Leaflet
Кон почеток