Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Punto 1.1 benzin

1 000 ЕУР

Се продава од: Ace 05 септ. 17:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Велес
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Fiat
Модел
Punto
Kolata e 1999 godinazacuvna,benzinec,mnogu dobro zacuvan motor ne troshi ni gram ulje,4 novi gumi,registrirana do Mart 2019 godina,so zelen karton..Povekje info na tell :
076472045 cenata ne e fiksna ima prostor za dogovor..
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации