Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Punto 1.2

1 750 ЕУР

Се продава од: Nikola 21 ноем. 13:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Велес
Стил на каросерија
Седан
Марка
Fiat
Модел
Punto
se prodava fiat punto 1.2 so atestiran plin.voziloto e vo odlicna sostojba servisirana kompletno.4 dobri letni gum vozeni edna sezona + 3 zimski.ima klima elektrika na stakla,centralno itn.registrirana e do 3 2018 +ima zelen karton za podetalni inf na 070362278 Nikola
Leaflet
Кон почеток