Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava

1 800 ЕУР

Се продава од: Slavica Kareska 30 авг. 08:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Виница
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Fiat
Модел
Punto
Se prodava Fiat punto 1.9 jtd 99g r egistrirana do 31.07.2021 so komplet novi letni gumi i komplet zimni gumi maksimalno zacuvana
Slavica Kareska
078250938
Leaflet
Кон почеток