Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Fiat Qubo 2010 dizel

6 000 ЕУР

Се продава од: Asani 21 септ. 20:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Fiat
Модел
Qubo
Fiat Qubo 2010 Top auto so novo registracija 15.05.2018
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации