Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Scudo itno

1 700 ЕУР

Се продава од: marko 24 ноем. 20:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Седан
Марка
Fiat
Модел
Scudo
Se prodava Fiat Scudo 1.9 TD vo odlicna sostojba
ima klima centralna brava so 9 sedista
ima pominato 2000km od remont na motor
voziloto
potrosuvacka na gorivo 6l/100km
zadnata klupa e od 3 sedista koja se vadi lesno i so toa se dobiva lesen pick up tovarne prostor i plus 6 mesta za sedenje nov akomulator
cena 1700 evra moze i dogovor na cenata no bez zamena telefon 077606573
Leaflet
Кон почеток