Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

FIAT SEDICI 1.9 JTDM 122 ks. 4x4 2007 god

4 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 21 јан. 21:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
SEAT LEON 2.0 TDI 140 ks -06 4 500 ЕУР
AUDI A3 2.0 TDI 140 ks -05 AVTOMATIK 4 999 ЕУР
VW POLO 1.4 TDI 59 kw.2008 God 3 500 ЕУР
FIAT Bravo 1.9 multijet 122 ks.2007 god 3 999 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Делчево
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Fiat
Модел
Sedici
FIAT SEDICI 1.9 JTDM 122 ks. 4x4 2007 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvana so novi gumi I kompletno servisirana. Kolata e uvezena I se plateni site davacki do registracija. 071555599
Prodazba na uvezeni avtomobili
  Online
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
VW PASSAT 2.0 TDI 150 ks. 2016 god 14 999 ЕУР
BMW 320 d.163 ks 2006 god 5 500 ЕУР
SKODA OKTAVIA 1.9 tdi 105 ks 4x4 -06 3 999 ЕУР
MERCEDES E 280 CDI 204 ks. 2006 God 5 999 ЕУР
Кон почеток