Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Sedici 1.9 jtdm 120ks 4x4 nov 2008 MT Auto

4 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Avto plac MT AUTO 06 апр. 10:51 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата

OPEL ANTARA 2.0 CDTI 150 ks COSMO 4X4 - 09.MT Auto 7 800 EUR
FIAT 500 1.2 70 KS KOZA 137000 KM - 10..MT Auto 5 200 EUR
CITROEN C3 1.1 60 KS BENZ-PLIN 142000 KM NOV -09.MT Auto 3 500 EUR
Bmw X3 2.0D 177ks avtomatik navi 2008 MT Auto 8 500 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Fiat
Модел
Sedici
FIAT SEDICI 4X4 1.9 JTD 120 KS MULTIJET
- NAJVOSOKO NIVO NA OPREMA,
- SERVISNA KNISKA ,2 KLUCEVI, NOVA UNIKAT
- 154000 KM
- 100 % GARANCIJA ZA KM -

- 4 X 4 POGON NA 4 TRKALA
- KLIMATRONIK DVOZONSKI(LADI PERFEKTNO)
- TEMPOMAT
- KOMANDI NA VOLAN
- KOZEN SERVO VOLAN SO PODESUVANE
- RADIO SO KOMANDI NA VOLAN
- AUX, TELEFON, BLUETOOTH
- 8 ZVUCNICI
- HROM ELEMENTI
- 4 EL RETROVIZORI
- EL NA RETROVIZORI
- NASLONI ZA RACE
- HALOGENKI ZA MAGLA
- ALU BANDAZI
- KOLATA NE E FARBANA NE E UDIRANA PRVA BOJA
- MOZE DA SE PROVERI KADE SAKATE VO SEKOE VREME
- SERVISIRANA KOMPLETNO
- SERVISNA KNISKA I FAKTURI OD SERVISI
- 100 % REALNI 154000 KM MOZE PROVERKA
** KOMPLETNO SERVISIRANA 03M. 2020 NA 150000 KM
** NEMA MENUVANI DELOVI, ORIGINALNI FAROVI, STAKLA, STOPOVI
** NAJDOBRIOT MOTOR NA FIAT 1.9 JTD 120 KS
** POTROSUVACKA 5L/100 KM
** PERFEKTEN MOTOR STEGNATO PODVOZJE
** EDEN EDINSTVEN SOPSTVENIK ISTIOT JA KUPUVA OD SALON ISTIOT JA ODJAVUVA

-- UVEZENA ....PLATENO SE DO REGISTRACIJA

-- BEZ ZAMENI ---

076 877 333
FACEBOOK ** MT Auto **
INSTAGRAM: mtauto_ohrid
www.mt-auto.com
___________________________________
___________________________________
www.mt-auto.com

Avto plac MT AUTO
МT Ауто e лидер во продажбата на половни возила. Во нашиот авто плац може да пронајдете над 100 половни автомобили на лагер, од сите брендови. (Audi Bmw Mercedes Vw Fiat Ford Kia Opel Citroen Peugeot Nissan Toyota Kia Hyundai Mazda Alfa Seat Lancia Kia) 12 Години на пазарот докажан квалитет Сите наши возила се претходно проверени и се со сите платени давачки до регистрација. ЛОКАЦИЈА: Ние се наоѓаме на излезот на Охрид према Битола, на 200метри до бензинската пумпа на Макпетрол. Располагаме со повеќе модели на возила од големиот избор на брендови кои ги поседуваме. Може да ги посетите и нашите социјални мрежи на Fecebook: MT AUTO Instagram: mtauto_ohrid Телефон за контакт: 076 877 333
Посетете ја нашата продавница
Излез на Охрид према Битола 200метри до Макпетрол Прикажи на мапата
076877333
http://www.mt-auto.com
Avto plac MT AUTO
076877333
Avto plac MT AUTO

Avto plac MT AUTO

83 Огласи во продавницата
VW PASSAT 1.9 TDI 105 KS NOV UVOZ  2008 MT Auto 5 900 EUR
KIA PICANTO 1.1 65KS 5 VRATI KLIMA -08 MT Auto 2 800 EUR
Bmw X3 2.0D 177ks avtomatik navi 2008 MT Auto 8 500 EUR
AUDI A5 2.7 TDI S-LINE ABT 300KS -09 MT Auto 10 500 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации