Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prodavam Fiat Sedici 1.9 multijget 4*4

4 400 ЕУР

Се продава од: Vlado 12 авг. 20:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Виница
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Fiat
Модел
Sedici
Prodavam Fiat Sedici 1.9 multijget 2009 godina 4*4. Kolata e so makedonska registracija. Registrirana do 29.10.2020god. Vo odlicna sostojba
Leaflet
Кон почеток