Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FIAT SEICENTO 1.1i so KLIMA+ATEST PLIN

1 499 ЕУР

3.210 МКД / месечно

pay with Iute Credit

Се продава од: Toni 17 септ. 17:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 3.210 МКД / месечно

From
Advertiser
Година
1999
Менувач
Рачен
Километража
90 000 - 94 999
Гориво
Бензин
Регистрација
Македонска
Боја
Црвена
Локација
Центар, Скопjе
Стил на каросерија
Smallcar
Марка
Fiat
Модел
Seicento
FIAT SEICENTO 1.1 I SPORTING 40 KW 2000 GODINA VO ODLICNA VOZNA SOSTOJBA OD OPREMA POSEDUVA:
KLIMA RABOTI
CENTRALNA
AIR BAG
ELEKTRIKA
PLIN SO ATEST
ABS
CD RADIO
REG.DO 08.2020 GODINA
FULL OPREMA
MA SMS TITKI E-MAIL NE ODGOVARAM
Leaflet
Кон почеток