Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Seicento so atestiran plin -00

600 ЕУР

Се продава од: maro 10 дек. 20:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Fiat
Модел
Seicento
prodavam fiat seicento2000god.so atestiran plin zapaleno kaj motorot izgozena e instalacija i plastiki za parno izgorena e hauba i nekoj drugi raboti vnatresno e super nema nisto zapaleno motorot e super samo instalacija i nekoj plastiki.
Leaflet
Кон почеток