Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Seicento kako od fabrika reg

1 350 ЕУР

Се продава од: Dime 21 апр. 21:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Fiat
Модел
Seicento
Seicento socuvano kako novo.reg.e cela godina.so 4 novi gumi.navremeno izvrseni servisi.
Leaflet
Кон почеток