Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Seicento socuvano kako od fabrika

1 350 ЕУР

Се продава од: Dimce 18 апр. 17:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Fiat
Модел
Seicento
Seicento socuvano kako novo.reg.e cela godina.gumite se odlicni.motorot perfekten.ekonomicen.
Leaflet
Кон почеток