Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Stilo

1 800 ЕУР

Се продава од: Ivanco 28 ноем. 17:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Битола
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Fiat
Модел
Stilo
Kolata e vo dobra sostojba so dobri gumi imam i letni komplet!!
Se prodava itno!! povolno !!!
Leaflet
Кон почеток