Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Stilo 1.9 JTD

1 300 ЕУР

Се продава од: Vesna 16 септ. 12:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Fiat
Модел
Stilo
Pominati realni 306000KM,
Registrirano do 17.09.2020
Leaflet
Кон почеток