Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Fiat Stilo 1.9JTD 2002

2 200 ЕУР

Се продава од: Igor 28 ноем. 03:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Fiat
Модел
Stilo
🔝🔝🔝 FIAT STILO 1.9 JTD 🔝🔝🔝

2002 GODINA , 190000 KM , VOZILOTO E VO BEZPREKORNA SOSTOJBA
REGISTRIRANA DO 11/2019 🇲🇰
BEZ NIKAKVI DOPOLNITELNI TROSOCI ❗️❗️

☎️☎️077707086☎️☎️


💶💶CENA 2200💶💶
📍ABS
📍ESP
📍EL.STAKLA
📍EL.RETROVIZORI
📍SERVO
📍KLIMATRONIK
📍CENTRALNO
📍2 KLUCA ORIGINALNI
📍SVETLA ZA MAGLA
📍SONCEV KROV
📍AL. BANDASI
Igor
 
077707086
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации