Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FIAT STILO1.9 JTD MULTIJET SPORTACTIVE-02 MAKSAUTO

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA 14 ноем. 09:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

276 Огласи во продавницата

VW GOLF 6 1.6 TDI 77kw -10 Full Maksauto M 0 МКД
FORD C-MAX 1.6 TDCI -08 TITANIUM FULL MAKS AUTO M 0 МКД
MERCEDES C220 CDI -07  SPORT NAVIGACIJA AVANGARDE 0 МКД
PEUGEOT 508 2.0 HDI 103kw 132000km Novv Maksauto M 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Fiat
Модел
Stilo

NOVO NA PAZAROT

***FIAT STILO 1.9 JTD SPORT ACTIVE -02 ****


****KOLATA E DIREKTEN NOV UVOZ NA MAKS AUTO I NE E STOENA PO PLACEVI****


****PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA I HOMOLOGACIJA ********KOLATA E KAKO NOVA SE E FABRICKI OD NADVOR I OD VNATRE BEZ FARBANICI I GREBANICI ***


****KOLATA E NA 100% REALNI KILOMETRI SO MOZETE DA PROVERITE VO KOJ SERVIS SAKATE****

****KOLATA E KUPENA OD PRV EDINSTVEN SOPSTVENIK OD ITALIJA SO SERVISNA KNISKA *****OD OPREMA POSEDUVA NAJVISOKO NIVO NA OPREMENOST:

- FABRICKI TONIRANI STAKLA
- ABS
- SERVO
- KLIMA
- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
- ELEKTRIKA NA SITE 4 STAKLA
- ELEKTRIKA NA OGLEDALA
- SITY REZIM NA VOZENJE
- TEMPOMAT
- BOARDCOMPUTER
- FABRICKO OZVUCUVANJE SO CD
- I USTE MNOGU OPREMA..****KOLATA SE NAOGA NA 5km PRED KRIVA PALANKA NA PLACOT NA MAKS AUTO *****

****MAKS AUTO UVOZ NA VOZILA SO DOKAZAN KVALITET ,GARANCIJA I REALNI KILOMETRI *****

****DOJDETE I UVERETE SE VO KVALITETOT NA NASITE VOZILA****
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
Лидер во увозот на половни автомобили со платени давачки до регистрација . Голем избор на најдобрите половни автомобили кои можете да купите и на лизинг со 20% учество. Сите возила се директен увоз од Италија и Германија Плацот е на 5км пред влезот во Крива Паланка дојдете и уверете се во квалитетот на насите возила.
Посетете ја нашата продавница
Kriva Palanka Прикажи на мапата
077738126,070235235
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
071359080,078343602
Leaflet
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

276 Огласи во продавницата
SEAT LEON 1.9 TDI -06 77kw Perfekten Maksauto M 0 МКД
FIAT DOBLO 1.9 JTD -05 -ELX  7 SEDISTA MAKS AUTO 0 МКД
FORD FOCUS 2.0 TDCi -05 SPORTPAKET FULL MAKS AUTO 0 МКД
BMW 320D -06 SPORTPAKET FULL  MAKS AUTO 0 МКД
Кон почеток