Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Stilo -02

2 200 ЕУР

Се продава од: bobi 26 мар. 21:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Купе
Марка
Fiat
Модел
Stilo
Kolata e top elektika na prozorci i retrovizori grejac na retovizori i zadno staklo enterier kozen navigacija komandi na volanot zaklucuvanje na daljinski lieni badasi 17'
Leaflet
Кон почеток