Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Stilo 1.9jtd

2 250 ЕУР

Се продава од: labinot 11 септ. 08:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Fiat
Модел
Stilo
registriaran
labinot
072612232
Кон почеток