Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Stilo

1 400 ЕУР

Се продава од: Stojan 11 фев. 13:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Неготино
Стил на каросерија
Седан
Марка
Fiat
Модел
Stilo
Fiat stilo 1.8 benzin plin atestiran reg cela godina
Leaflet
Кон почеток