Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FIAT STILO 1,9 JTD

0 ЕУР

Се продава од: nikola Денес 11:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Fiat
Модел
Stilo
KOLATA E REGISTRIRANA DO 07.2020 VO ODLICNA SOSTOJBA, KLIMATA LADI BESPREKORNO,
Кон почеток