Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fiat Stilo -03

1 400 ЕУР

Се продава од: Frosina 22 јун. 00:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
Караван
Марка
Fiat
Модел
Stilo
Fiat stilo- registrirano so delen karton,derhos napraven komplet.
Frosina
077512991
Leaflet
Кон почеток